Cały świat naszej klasy 3a

Forum dla klasy oraz naszych nauczycieli


#1 2007-09-04 19:51:22

Intel

Generał broni

4263314
Call me!
Skąd: **/*-*/*-/-*-
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 1010
Punktów :   

Co myślicie o nowej nauczycielce??

Jak w temacie, co myślicie. Osobiście uważam, że ciężko nam b edzie przygotować się do matury z niemieckiego jeżeli z angielskiego będziemy mieć wycisk jakich mało, bo na taryfę ulgową się nie zapowiada...


Tylko umarli widzieli koniec wojny. Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy. Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi. Będą umierać powoli. Tak znacznie mniej boli. Więc zastanów się co wolisz...

Offline

 

#2 2007-09-04 19:58:11

madafaka

Plutonowy

5687978 (tylko dla znajomych)
Skąd: Pącza
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Re: Co myślicie o nowej nauczycielce??

Ja tam jeszcze nie miałem ang. ale jak będzie to sie zobaczy Nie wiem dlaczego panikujesz generale Kucu Zawsze warto nauczyć sie i drugiego języka


MADAFAKA:D

Offline

 

#3 2007-09-04 20:06:41

Intel

Generał broni

4263314
Call me!
Skąd: **/*-*/*-/-*-
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 1010
Punktów :   

Re: Co myślicie o nowej nauczycielce??

mowie wam:p jak to ktos mi dzis napisal: "wszyscy nie zdamy". Żołnierze! jednczmy sily zebysmy nie polegli na tym polu walki w ostatnim roku wojny


Tylko umarli widzieli koniec wojny. Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy. Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi. Będą umierać powoli. Tak znacznie mniej boli. Więc zastanów się co wolisz...

Offline

 

#4 2007-09-04 20:25:04

czemu

Szeregowy

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co myślicie o nowej nauczycielce??

Moim zdaniem bardzo brzydko traktuje uczniów "z góry".

Nie podoba mi się też, że:
- mamy angielski razem z inną klasą, jest totalny chaos, siedzimy w jakiejś małej klasie, brakuje wielu miejsc do siedzenia, a nauczycielka robi dziwne miny i każe wyczarować krzesła, bo jak nie to grozi nieobecnością (straszne),
- co rok zmienia nam się nauczyciel od angielskiego,
- zasady nauczycielki o której tutaj mowa są zbyt wymagające, nie zdajemy matury z tego języka i chcemy poświęcić więcej czasu na niemiecki, a nie angielski, który w tym momencie jest nam zupełnie niepotrzebny,
- kilka osób z naszej klasy MUSI zamiast języka francuskiego przejść na inny język i natychmiast nadrobić zaległości. Rotfl. To po co szkoła oferowała się możliwością nauki tego języka, skoro nie może zapewnić nauczycieli? Dla tych osób to nie jest ich maturalny język, wcale nie musi być nauczyciel, może to być jakiś student, który chętnie by dorobił.

Co się stało z naszą szkołą?
Żal.

Ostatnio edytowany przez czemu (2007-09-04 20:29:18)

Offline

 

#5 2007-09-04 21:13:31

Szpaku

Szeregowy

1690416
Skąd: Jawor
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Co myślicie o nowej nauczycielce??

Siema

ja jestem w małym szoku po tym Angielskim
po pierwsze:
czemu nagle mamy mieć z jakomś druga klasą jezyk skoro rok temu tez nas bylo tak mało i mielismy osobno (może dyrekcja oszczedza )
po drugie:
co to za warunki do nauki skoro musimy siedzie na podłodz i pisac na "na kolanie"
po trzecie:
tak jak napisal Czemu,  wymagania są mocno przesadzone, jak mamy zdac mature z J.Niemieckiego skoro bedziemy musieli ostro ryć z jezyka ktory jest tylko dodatkowy...

niewiem jak wy, ale ja myśle ze jakoś trzeba to załatwić bo ja dziekuje za taką nauke:)


pozdrawiam

Offline

 

#6 2007-12-03 19:54:47

Marszy

Starszy Kapral

2066132
Skąd: Ałma Ata
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Co myślicie o nowej nauczycielce??

aaaa tam gadacie fana paniiiii lepsza niz inne co mieliśmy w 1 i 2 teraz cos da sie nauczyć


"Kochaj i szalej nie pytaj co dalej całuj i grzesz miłością się ciesz"

Offline

 

#7 2007-12-03 22:00:38

Intel

Generał broni

4263314
Call me!
Skąd: **/*-*/*-/-*-
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 1010
Punktów :   

Re: Co myślicie o nowej nauczycielce??

Nom szeregowy! Zmienilem zdanie. Idzie sie dogadac :->


Tylko umarli widzieli koniec wojny. Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy. Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi. Będą umierać powoli. Tak znacznie mniej boli. Więc zastanów się co wolisz...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kohuni61.pun.pl www.opiniujstajnie.pun.pl www.alibiiclan.pun.pl www.liga-cs-5on5.pun.pl www.radiotopmusic.pun.pl